Kadra szkoły

lehrz-bs

 

 

 

 

Dyrektor szkoły

Alicja Zachara

 

Kierownik świetlicy

Remigiusz Szrajnert

 

 

Nauczyciele
  • Małgorzata Krzemińska-Zasuwanauczyciel przedszkola
  • Krystyna Greftkiewicznauczyciel przedszkola
  • Natalia Hirsznauczyciel oddziału przedszkolnego
  • Barbara Kejzernauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. O
  • Grażyna Rosawychowawca klasy I, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
  • Alina Rębarznauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. I i II
  • Katarzyna Bieszke wychowawca klasy II, nauczyciel informatyki
  • Kamila Kondratowskawychowawca klasy III, nauczyciel historii
  • Iwona Jakubowska – Hopewychowawca klasy IV, nauczyciel matematyki
  • Katarzyna Golatnauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. IV
  • Klaudia Górkanauczyciel terapeuta w klasie IV
  • Paulina Gorazdowska – nauczyciel terapeuta w klasie IV
  • Karolina Nagórska-Pacan wychowawca klasy V a, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. V a
  • Martyna Pilas – wychowawca klasy V b,  nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Jetkowskawychowawca klasy VI, nauczyciel j.polskiego
  • Iwona Kalinowskanauczyciel terapeuta w klasie VI
  • Żaneta Magulska-Aszykwychowawca klasy VII, nauczyciel techniki i edb
  • Iwona Wardanauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. VII
  • Elżbieta Iwanekwychowawca klasy VIII, n-l współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. VIII
  • Marta Maciejewska – nauczyciel terapeuta w kl. VIII
  • Magdalena Nitschke –  nauczyciel j. polskiego, bibliotekarz
  • Ewa Łaszczuk – Izdebskanauczyciel matematyki
  • Anna Dąbrowskanauczyciel języka kaszubskiego
  • Anna Artemiuk-Zięba nauczyciel plastyki
  • Marcin Tredernauczyciel języka niemieckiego
  • Michał Kleinszmidtnauczyciel muzyki
  • Karolina Goździaknauczyciel geografii,
  • Ewa Grzymałanauczyciel języka angielskiego
  • Adam Zelewskinauczyciel religii
  • Wojciech Gruchałanauczyciel religii
  • Iwona Jakubowska-Hope – nauczyciel matematyki
  • Anna Wąsowicznauczyciel fizyki, chemii i przyrody
  • Anna Winnicka-Namiotkonauczyciel biologii
  • Tamara Karłowska–  nauczyciel wychowania fizycznego i techniki, wychowawca świetlicy
  • Mariusz Biernacik – nauczyciel informatyki
  • Klaudia Prawdziknauczyciel WDŻ, pedagog, bibliotekarz
  • Lidia Wojczuknauczyciel terapii pedagogicznej
  • Magdalena Miotklogopeda
  • Małgorzata Pawelecpsycholog, doradztwo zawodowe
  • Martyna Ciesielskasocjoterapeuta
  • Iwona Struzik – wychowawca świetlicy

 

Administracja szkoły
  • Anna Karamonsekretarz szkoły
  • Jolanta Litwińskawoźna
  • Bożena Prokoppomoc nauczyciela w przedszkolu
  • Zygmunt Koszałkakonserwator
  • Elżbieta Karpyzapracownik obsługi
  • Mariola Jakuschpracownik obsługi
  • Krystyna Borekpracownik obsługi
  • Patrycja Lejkpracownik obsługi