Kadra szkoły

lehrz-bs

 

 

 

 

Dyrektor szkoły

Alicja Zachara

 

Wicedyrektor

Żaneta Magulska-Aszyk

 

 

Nauczyciele
  • Małgorzata Krzemińska-Zasuwanauczyciel przedszkola
  • Krystyna Greftkiewicznauczyciel przedszkola
  • Marta Sobolewskanauczyciel oddziału przedszkolnego
  • Agnieszka Hrycaknauczyciel oddziału przedszkolnego, nauczyciel WOS
  • Katarzyna Bieszkewychowawca klasy I, terapia pedagogiczna
  • Renata Teterycznauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. I, nauczyciel informatyki
  • Kamila Kondratowska - wychowawca klasy II, nauczyciel historii
  • Grażyna Rosawychowawca klasy III, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
  • Magdalena Popowicznauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. III
  • Marta Maciejewskanauczyciel terapeuta w klasie III
  • Paulina Gorazdowska - nauczyciel terapeuta w klasie III
  • Karolina Nagórska-Pacanwychowawca klasy IV a, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. IV a
  • Martyna Pilas – wychowawca klasy IV b,  nauczyciel języka angielskiego
  • Alina Rębarzwychowawca klasy V a, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. V a
  • Barbara Kejzer - nauczyciel terapeuta w klasie V a
  • Ewa Łaszczuk-Izdebskawychowawca klasy V b, nauczyciel chemii i matematyki
  • Iwona Kalinowskanauczyciel terapeuta w klasie V b
  • Żaneta Magulska-Aszykwicedyrektor szkoły, wychowawca klasy VI, nauczyciel techniki
  • Remigiusz Szrajnertnauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. VI
  • Elżbieta Iwanekwychowawca klasy VII, n-l współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. VII
  • Klaudia Górkanauczyciel terapeuta w klasie VII
  • Magdalena Nitschkewychowawca klasy VIII, nauczyciel j. polskiego, bibliotekarz
  • Anna Sawickanauczyciel j. polskiego
  • Anna Dąbrowskanauczyciel języka kaszubskiego i polskiego
  • Anna Artemiuk-Zięba - nauczyciel plastyki
  • Katarzyna Golatnauczyciel przyrody, wychowawca świetlicy
  • Marcin Tredernauczyciel języka niemieckiego
  • Katarzyna Babirecka-Mróznauczyciel muzyki
  • Karolina Goździaknauczyciel geografii,
  • Ewa Grzymałanauczyciel języka angielskiego
  • Małgorzata Klimeknauczyciel religii
  • Iwona Jakubowska-Hope – nauczyciel matematyki
  • Iwona Zaradkiewicz – nauczyciel przyrody, chemii i fizyki
  • Anna Winnicka-Namiotkonauczyciel biologii
  • Radosław Popieniuk –  nauczyciel wychowania fizycznego
  • Lidia Wojczuknauczyciel terapii pedagogicznej
  • Dorota Stawickalogopeda
  • Małgorzata Pawelecpsycholog, doradztwo zawodowe
  • Klaudia Prawdziknauczyciel WDŻ, pedagog, bibliotekarz
  • Natalia Hirszwychowawca świetlicy, terapia pedagogiczna

 

Administracja szkoły
  • Anna Karamonsekretarz szkoły
  • Jolanta Litwińskawoźna
  • Bożena Prokoppomoc nauczyciela w przedszkolu
  • Zygmunt Koszałkakonserwator
  • Elżbieta Karpyzapracownik obsługi
  • Mariola Jakuschpracownik obsługi
  • Krystyna Borekpracownik obsługi
  • Patrycja Lejkpracownik obsługi